نمایشگاه ایران اکسپو یک اقدام فاخر ملی است.jpg

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمد امامی امین در گفت و گو با ستاد خبری ایران اکسپو2019 افزود: تلاش شده تا در استانداری تهران فرصت های سرمایه گذاری با برگزاری نشست های گوناگون در زمینه های اقتصادی مثل صادارت، واردات ، پروژه های عمرانی ، تولیدی و ... تجار سایر کشورها را با با ظرفیت های ویژه ایران آشنا سازیم.
وی ادامه داد:اهتمام ویژه به برگزاری نمایشگاه هایی از قبیل ایران اکسپو یکی دیگر از برنامه های حمایتی استانداری تهرا اسنت.
امامی امین تصریح کرد: دولت و به خصوص استانداری نقش حمایتی و هدایتی را در توسعه صادارت ایفا می کند ، اما وظیفه اصلی در رونق صادارت بر عهده بخش خصوصی است .
وی اظهار داشت:اگر بتوانیم مواد اولیه را با قیمت مناسب دراختیار تولید کنندگان قراردهیم بهترین فرصت برای رونق و توسعه صادارت خواهد بود ، کشور ما دارای ظرفیت های بالقوه ای است که باید بالفعل تبدیل شود .
وی پایین بودن دستمزد در ایران را یکی از مزیت های مناسب برای تولید کننده عنوان و بیان کرد: همین امر درکنار وجود منابع اولیه مانند پتروشیمی ها و فولاد باعث ایجاد انگیزه برای صادارت محصولات خواهد شد.
امامی امین ادامه داد: متاسفانه به دلیل بی برنامگی اکنون شاهد هستیم که بسیاری از کارخانجات بامشکل تامین منابع اولیه با قیمت مناسب مواجه هستند که اگر بتوانیم این مشکل را در کوتاه مدت مرتفع سازیم فرصت بسیار طلایی برای توسعه صادرات به وجود خواهد آمد .
وی بیان کرد:برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو کار بسیار مهم ، زیر ساختی و استراتژیک در شرایط عادی است ، در شرایط فعلی که انواع تحریم ها و محدودیت ها بر کشور حاکم است برگزاری این نمایشگاه یک اقدام فاخر ملی است .
وی افزود: حضور 600 تاجر از بیش از 60 کشور در ایران اکسپو در حقیقت شکستن تحریم ها و محدودیت هایی است که آمریکا برای کشور به وجود آورده است ، برگزاری این نمایشگاه فرصت خوبی است تا ظرفیت های تولیدی کشور را به نمایش بگذاریم، تداوم در برگزاری این نمایشگاه می تواند به عمران و آبادی کشور منجر شود.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس مواد مهندسی تیوا

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه میدان فردوسی-میدان فردوسی - خیابان انقلاب - خیابان پارس - پلاک 87 - طبقه سوم - واحد 9- کدپستی 1131963335

موبایل : 09120874265

تلفن : 021-66757993~4

وب سایت : www.tivachem.com


جستجو درمحصولات


ارتباط با ما

موبایل : 09120874265

تلفن : 021-66757993~4

فکس : -

تلفکس : -

وب سایت : www.tivachem.com